Franke Largo Мивка LAX 110.50 за вграждане под плот 1220067750
- Размери на мивката (мм): 500 x 350 x 180
- Дълбочина на мивката 180 мм
- Отвор за вграждане (мм): 500 x 350 (радиус на ъгъла 48)
- Монтаж под плот - Материал неръждаема стомана
| Марка | Franke |
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Височина | 180мм |
| Серия | Largo |
| Версия | Вграждане под плот |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Минимален размер на шкафа | 60см |
| Брой корита | 1 |
| Отцедник | Не |
| Дължина | 374мм |
| Дължина на изреза | 350 |
| Ширина | 524мм |
| Ширина на изреза | 500 |
| Радиус | 48 |
| Обща ширина на мивката (mm) | 524 |
| Обща дължина на мивката (mm) | 374 |
Кухненският остров е по-популярен от всякога — не само като допълнителна работна повърхност, но и като място за общуване. Монтирането на мивка в острова е решение, което предизвиква много дискусии: за едни то е практично, а за други — дизайнерски дилема.