Reginox R26076 Кръгла иноксова мивка L18390 комфорт, монтаж под, над и на нивото на плота T2903LLU06GDS
Мин. Размер на шкафа 45, дълбочина 160мм
Външен размер 440мм
Вътрешен размер 390мм
С цедка и преливник.
Можете да монтирате тази мивка по следните начини:
| Марка | Reginox |
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Серия | L18 |
| Версия | Над плота |
| Версия | Вграждане под плот |
| Версия | Вграждане на нивото на плота |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Минимален размер на шкафа | 45см |
| Брой корита | 1 |
| Отцедник | Не |
| Дължина | 440мм |
| Дължина на изреза | 400 |
| Ширина | 440мм |
| Ширина на изреза | 400 |
| Дълбочина | 160мм |
| Брой корита | 1 |
| Клас продукт | Мивка |
| Цвят на мивката | Неръждаема стомана |
| Материал на мивката | Неръждаема стомана |
| Размер на коритото (mm) | ø 390 |
| Метод на монтаж на мивката | Над плота |
| Метод на монтаж на мивката | Вграждане под плот |
| Метод на монтаж на мивката | Вграждане на нивото на плота |
| Дълбочина на мивката (mm) | 160 |
| Размер на прореза, монтаж под плота (mm) | ø 400 |
| Размери на прореза - скрит монтаж (mm) | ø 441 |
| Размери на изреза - монтаж над плота (mm) | ø 420 |
| Отвор за кранчето на мивката | Без ръчен душ |
| Форма на мивката | Кръгъл |
| Запушалка с автоматично оттичане | Не |
| Обща ширина на мивката (mm) | 440 |
| Обща дължина на мивката (mm) | 440 |
✅ Редовно почистване: Почиствайте ежедневно с топла сапунена вода и мека кърпа, след което изсушете добре
✅ Следвайте направлението на зърното: Винаги избърсвайте в посоката на зърното на стоманата, за да предотвратите микроскопични драскотини
✅ Седмично полиране: Използвайте мек крем за почистване с кърпа от микрофибър за допълнителен блясък.
✅ Премахване на варовик: Третирайте незабавно с 50/50 смес от топла вода и бял оцет.
❗ Абразивни материали: Избягвайте стоманена вълна, абразивни гъби или абразивни почистващи средства. Те причиняват трайни драскотини.
❗ Кисели храни: Не оставяйте сол, оцет или цитрусови плодове върху повърхността. Те могат да причинят появата на дупчици.
❗ Агресивни химикали: Не използвайте белина, амоняк или почистващи препарати на основата на хлор.
❗ Пластмасови съдове за миене: Не ги използвайте в мивката. С течение на времето малки пластмасови частици се забиват в повърхността.
|
Марка Reginox |
Reginox | Ausmann | Banka |
|
Серия L18 |
L18 | Basic | R18380 |
|
Версия Вграждане под плот |
Над плота | Над плота | Над плота |
|
Версия Вграждане на нивото на плота |
Над плота | Над плота | Над плота |
|
Дължина 440мм |
440мм | 430мм | 450мм |
|
Дължина на изреза 400 |
400 | - | 430 |
|
Ширина 440мм |
440мм | 430мм | 450мм |
|
Ширина на изреза 400 |
400 | - | 430 |
|
Дълбочина 160мм |
160мм | 170мм | - |
|
Размер на коритото (mm) ø 390 |
ø 390 | ø 365 | ø380 |
|
Метод на монтаж на мивката Вграждане под плот |
Над плота | Над плота | Над плота |
|
Метод на монтаж на мивката Вграждане на нивото на плота |
Над плота | Над плота | Над плота |
|
Дълбочина на мивката (mm) 160 |
160 | 170 | 160 |
|
Размер на прореза, монтаж под плота (mm) ø 400 |
ø 400 | - | - |
|
Размери на прореза - скрит монтаж (mm) ø 441 |
ø 441 | - | - |
|
Размери на изреза - монтаж над плота (mm) ø 420 |
ø 420 | ø 410 | ø 430 |
|
Обща ширина на мивката (mm) 440 |
440 | 430 | 450 |
|
Обща дължина на мивката (mm) 440 |
440 | 430 | 450 |
Неутрален универсален вид - Допълва повечето уреди и стилове от класически до модерни
По-малко уникално - Не е толкова отличително като по-тъмни или по-топли тонове
Кухненският остров е по-популярен от всякога — не само като допълнителна работна повърхност, но и като място за общуване. Монтирането на мивка в острова е решение, което предизвиква много дискусии: за едни то е практично, а за други — дизайнерски дилема.