Размер на коритото (mm) Вариации
Lorreine 50BQ-FU Черна кварцова мивка 50x40cm, монтаж под и на нивото на плота, черна цедка 1208954002
| Марка | Lorreine |
| Цвят | Черно |
| Височина | 185мм |
| Серия | BQ |
| Версия | Вграждане под плот |
| Версия | Вграждане на нивото на плота |
| Материал | Кварц |
| Минимален размер на шкафа | 60см |
| Брой корита | 1 |
| Отцедник | Не |
| Дължина | 440мм |
| Дължина на изреза | 400 |
| Ширина | 540мм |
| Ширина на изреза | 500 |
| Радиус | 10 |
| Дълбочина | 185мм |
| Брой корита | 1 |
| Клас продукт | Мивка |
| Цвят на мивката | Черно |
| Материал на мивката | Кварц |
| Размер на коритото (mm) | 500x400 |
| Метод на монтаж на мивката | Вграждане под плот |
| Метод на монтаж на мивката | Вграждане на нивото на плота |
| Дълбочина на мивката (mm) | 185 |
| Размер на прореза, монтаж под плота (mm) | 500x400 |
| Размери на прореза - скрит монтаж (mm) | 491x441 |
| Отвор за кранчето на мивката | Без ръчен душ |
| Вътрешен радиус на мивката (mm) | 10 |
| Външен радиус на мивката (mm) | 10 |
| Форма на мивката | Правоъгълник |
| Запушалка с автоматично оттичане | Не |
| Обща ширина на мивката (mm) | 540 |
| Обща дължина на мивката (mm) | 440 |
| Модел мивка | Правоъгълна мивка |
|
Марка Lorreine |
GraniteMy |
|
Височина 185мм |
200мм |
|
Серия BQ |
Universal |
|
Версия Вграждане под плот |
Над плота |
|
Версия Вграждане на нивото на плота |
Над плота |
|
Материал Кварц |
Гранит |
|
Радиус 10 |
- |
|
Дълбочина 185мм |
188мм |
|
Материал на мивката Кварц |
Гранит |
|
Метод на монтаж на мивката Вграждане под плот |
Над плота |
|
Метод на монтаж на мивката Вграждане на нивото на плота |
Над плота |
|
Дълбочина на мивката (mm) 185 |
187 |
|
Размери на прореза - скрит монтаж (mm) 491x441 |
541x441 |
|
Външен радиус на мивката (mm) 10 |
3.5 |
Кухненският остров е по-популярен от всякога — не само като допълнителна работна повърхност, но и като място за общуване. Монтирането на мивка в острова е решение, което предизвиква много дискусии: за едни то е практично, а за други — дизайнерски дилема.