Dura Stretto Quartz Подмонтиран и монтиран мивка Пясъчно Бежово 56x44 см 1208970767
The Dura Stretto Quartz мивка е стилно и функционално допълнение към всяка кухня. Благодарение на висококачественият кварцов материал тази мивка не само е устойчива на надраскване и топлина, но също така е хигиенична и лесна за поддръжка. The пясъчно-бежовият цвят осигурява луксозен и модерен вид, който безпроблемно се вписва в различни стилове на кухня.
Тази мивка е дълготрайен и практичен избор за всяка кухня, с модерен и изчистен завършек.
| Марка | Dura |
| Цвят | Пясък |
| Височина | 220мм |
| Серия | Стрето |
| Версия | Над плота |
| Версия | Вграждане под плот |
| Материал | Кварц |
| Минимален размер на шкафа | 60см |
| Брой корита | 1 |
| Отцедник | Не |
| Дължина | 440мм |
| Дължина на изреза | 395 |
| Ширина | 560мм |
| Ширина на изреза | 515 |
| Дълбочина | 205мм |
| Брой корита | 1 |
| Клас продукт | Мивка |
| Цвят на мивката | Бежов |
| Материал на мивката | Кварц |
| Размер на коритото (mm) | 515x395 |
| Метод на монтаж на мивката | Вграждане под плот |
| Дълбочина на мивката (mm) | 200 |
| Размер на прореза, монтаж под плота (mm) | 515x395 |
| Размери на изреза - монтаж над плота (mm) | 540x420 |
| Отвор за кранчето на мивката | Без ръчен душ |
| Вътрешен радиус на мивката (mm) | 10 |
| Форма на мивката | Правоъгълник |
| Запушалка с автоматично оттичане | Не |
| Обща ширина на мивката (mm) | 560 |
| Обща дължина на мивката (mm) | 440 |
| Цвят на тапата и преливника | Неръждаема стомана |
| Модел мивка | Правоъгълна мивка |
|
Марка Dura |
GraniteMy |
|
Височина 220мм |
200мм |
|
Серия Стрето |
Universal |
|
Версия Вграждане под плот |
Над плота |
|
Материал Кварц |
Гранит |
|
Дължина на изреза 395 |
400 |
|
Ширина 560мм |
540мм |
|
Ширина на изреза 515 |
500 |
|
Дълбочина 205мм |
188мм |
|
Материал на мивката Кварц |
Гранит |
|
Размер на коритото (mm) 515x395 |
500x400 |
|
Метод на монтаж на мивката Вграждане под плот |
Над плота |
|
Дълбочина на мивката (mm) 200 |
187 |
|
Размер на прореза, монтаж под плота (mm) 515x395 |
500x400 |
|
Размери на изреза - монтаж над плота (mm) 540x420 |
520x420 |
|
Обща ширина на мивката (mm) 560 |
540 |
Кухненският остров е по-популярен от всякога — не само като допълнителна работна повърхност, но и като място за общуване. Монтирането на мивка в острова е решение, което предизвиква много дискусии: за едни то е практично, а за други — дизайнерски дилема.