Solid-S Recto свободностояща вана от кориан, Д180xШ93xВ55 см, матово бяло
| Марка | Solid-S |
| Цвят | Бял |
| Височина | 550мм |
| Серия | Bath |
| Версия | Вана |
| Гаранция | 2 години |
| Материал | Солидна повърхност |
| Самостоятелен | Да |
| Дължина | 1800мм |
| Ширина | 930мм |
| Форма | Правоъгълен |
| Размер | 180x93x55cm |
| Тегло (kg) | 218 |
| Полусвободен монтаж | Не |
| Ъглова вана | Не |
| С преливен отвор | Да |
| Диаметър на отвора за оттичане (mm) | 52 |
| Брой лица | 2 |
| С преливник | Да |
| Място на отвора за оттичане | Среден |
| Режим на настройка | Свободностоящ |
Малко са санитарните съоръжения, които правят толкова силно впечатление, колкото стоящите на пода смесители за вана. Издигайки се елегантно до свободно стоящата вана, вертикалната колона огражда ваната като скулптура.