Franke Ролкова подложка 468x420mm за поставяне върху мивката, неръждаема стомана 1120030882
Този мултифункционален аксесоар помага за защита на вашия мивката и работната повърхност. Подложката е много полезна за горещи тигани, тежки предмети и размразяване на продукти. Тя е идеална и като поставка за сушене върху работната повърхност или мивката. Когато е навита, подложката заема малко място и затова е лесна за съхранение. Тя е лесна за почистване в съдомиялната машина.
| Марка | Franke |
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Серия | Accessoires |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Дължина | 468мм |
| Ширина | 420мм |
| Размер | 47x42cm |
| Клас продукт | Rolmat |
| Клас продукт | Нявиваща се подложка/ отцедник |
|
Марка Franke |
Pure.Sink |
|
Серия Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Дължина 468мм |
450мм |
|
Ширина 420мм |
317мм |
|
Размер 47x42cm |
- |
|
Клас продукт Rolmat |
Нявиваща се подложка/ отцедник |