ABK Bingara Отцедник за съдове неръждаема стомана 52x40cm, монтаж на нивото на плота BIN52FVI
ПРОИЗВЕДЕНО В ХОЛАНДИЯ
| Марка | ABK Innovent |
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Височина | 20мм |
| Серия | Bingara |
| Версия | Вграждане на нивото на плота |
| Отвор за смесител | Не |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Минимален размер на шкафа | 60см |
| Брой корита | 1 |
| Отцедник | Да |
| Дължина | 440мм |
| Дължина на изреза | 400 |
| Ширина | 560мм |
| Ширина на изреза | 520 |
| Радиус | 10 |
| Обща ширина на мивката (mm) | 560 |
| Обща дължина на мивката (mm) | 440 |
| Модел мивка | Правоъгълна мивка |
Кухненският остров е по-популярен от всякога — не само като допълнителна работна повърхност, но и като място за общуване. Монтирането на мивка в острова е решение, което предизвиква много дискусии: за едни то е практично, а за други — дизайнерски дилема.